Tilbud fra Dykkerhuset

Soon Fridykkerklubb liker å utforske mulighetene lokalt, derfor har vi fått i stand et samarbeid med Dykkerhuset i Moss som kan tilby våre medlemmer god service og kvalitetsvarer til en overkommelig pris.

Vi oppfordrer våre medlemmer til å benytte seg av ekpertisen til Trond på Dykkerhuset når det skal suppleres på utstyret. En god del medlemmer har allerede gjort det med hell. Ikke bare får dui god veiledning og riktig utstyr, men også mulighet til en hyggelig dykkerprat.

Våren står for tur, sikten er upåklagelig og med en skikkelig drakt, kan allerede barna være klare for sjøsetting. Klubben har søkt diverse instanser om tilskudd av midler til innkjøp av barnedrakter, men vi venter fortsatt på positive tilbakemeldinger og penger på bok.

Medlemspriser:
Mares Intstinct Open Cell drakt: 1760,-
Mares Sharky Snorkel/Maske: 300,-
Mares Ghibli Snorkel/Maske: 350,-
Mares Fluida svømmeføtter: 350,-
Mares elastisk blybelte: 250,-
Mares 5mm hansker: 320,-
Mares Torpeo bøye: 140,-
Bly pr kg: 90,-

Åpningstidene er for tiden fra 15.00 – 19.00
Løp og kjøp.

Dette innlegget ble publisert i Nyheter, Utstyr. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar