Grasrotandelen

Grasrotandelen kan gi verdifulle inntekter til Soon Fridykkerklubb. For å realisere vår  visjon om blant annet våtdrakter, kamera og båt til nytte for klubbens medlemmer, trenger vi din støtte. Det være seg mulige sponsorer, gunstige avtaler eller støtte gjennom grasrotandelen.

Via Grasrotandelen får klubben 5% av det du spiller for. Merk at Grasrotandelen ikke på noen måte går ut over innsatsen eller premien din – du blir ikke belastet noe for å være grasrotgiver. Du trenger Norsk Tipping spillerkort for å knytte deg til Grasrotandelen. Spillerkort får du kjøpt hos kommisjonær, eller du kan bestille det på www.norsk-tipping.no.

Vi oppfordrer deg til å knytte deg til ordningen allerede i dag, og du gjør det på en av følgende måter:

1. Hos Kommisjonær: Ta ditt spillerkort til en av Norsk Tippings mange kommisjonærer. Husk å notere vårt organisasjonsnummer: 997855078

2. SMS: GRASROTANDELEN 997855078 til 2020 (tjenesten er gratis).

3. Internett

Staå i Soon Fridykkerklubb

Your browser does not support iFrames.

Dette innlegget ble publisert i Klubben, Nyheter. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar